Zbierka pre dobrú vec

Vianoce sú predo dvermi a tak, ako si naši žiaci zaumienili, tak sa aj stalo. V decembri prebehla na našom gymnáziu zbierka pre detský domov Centrum Srdiečko do ktorej prispeli žiaci, rodičia a učitelia gymnázia.

Vo štvrtok sme vyčarili deťom z centra úsmev na tvári, keď okrem darčekov ich navštívili naši žiaci. Deti si pod stromčekom našli krabicu rôznorodého ovocia, spoločenskú hru a stolový počítač. Zvyšok zbierky v sume 250,- eur sme odovzdali pani riaditeľke Adriane Hrežďovičovej, ktorá za vyzbierané peniažky zakúpi to najnutnejšie, čo deti potrebujú.

Deti si pripravili program – zaspievali, zatancovali, s našimi si zahrali spoločenské hry. Pri rozlúčke sme sa dohodli, že nielen Vianoce sú obdobím dobrých skutkov a tak podobnú akciu určite zopakujeme a zorganizujeme aj počas teplejších dní, keď sa dá vonku napríklad opekať. 

pondelok, 23 december 2019
Zdieľaj

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 917 95 66 22 

email: gympel@sukromnygympel.sk

2.png0.png3.png9.png8.png0.png
1
Online