Začal sa školský rok 2020/2021

Konečne to dnes zase vypuklo. Začal sa školský rok 2020/2021. Pre nás v mnohých ohľadoch špeciálny. Dnes sme privítali prvý raz žiakov našej novej slovensko - anglickej bilingválnej sekcie. Celkový počet žiakov nášho gymnázia stúpol na číslo 160. Primerane sa samozrejme rozšíril aj náš učiteľský zbor. Všetci žiaci aj zamestnanci sa museli ráno popasovať s preventívnymi hygienickými opatreniami. Každý motivačne dostal darček a to rúško s logom nášho gymnázia.

Z dôvodu epidémie Covid, sme žiaľ museli zrušiť slávnostné otvorenie školského roka za prítomnosti mnohých vážených hostí.  Niektorí z pozvaných si našli čas vo svojom zaplnenom pracovnom kalendári a listom oslovili našich žiakov a zamestnancov, za čo im veľmi pekne ďakujeme.  Iní prisľúbili, že počas školského roka, ak to situácia dovolí, prídu navštíviť našich študentov v rámci spoločnej besedy. 

Aj keď netradične, dnes sme odštartovali ďalších spoločných desať mesiacov, počas ktorých sa budeme snažiť, aby naši žiaci chodili do školy s presvedčením, že každý strávený deň na našom gymnáziu = získané vedomosti, ktoré mi pomôžu byť v živote slušným, šťastným a úspešným človekom.

Záverom Vám prinášame pozdrav Veľvyslanca Ruskej Federácie na Slovensku Alexeja Leonidoviča Fedotova a riaditeľky Ruského centra vedy a kultúry v Bratislave Inny Kuznetsovovej.

Loading...

Loading...

 

streda, 02 september 2020
Zdieľaj

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 917 95 66 22 

email: gympel@sukromnygympel.sk

2.png0.png3.png9.png7.png2.png
1
Online