IXPO - Najväčší technologický festival

IXPO je novodobé EXPO. Písmeno „I“ reprezentuje inováciu, inteligenciu, inšpiráciu a najmä interakciu. Je to najväčší technologický festival na Slovensku. Konal sa v dňoch 26.4. až 28.4. na Tyršovom nábreží v Bratislave. Pri jeho otvorení nechýbala ani naša škola. Naši pedagógovia spolu so žiakmi sa zúčastnili tohto momentu, keď prvý krát v histórií sa otvorili brány budúcnosti. Všetci naši zástupcovia si odniesli nové poznatky a zážitky s technológiami budúcnosti. Na IXPE sme nadviazali aj nové partnerstvá, ktoré posunú našu školu zase o krok k cieľu stať sa modernou školou budúcnosti.

A na záver vám chceme prezradiť novinku, že humanoidný robot Pepper by sa mohol stať členom nášho tímu. 

nedeľa, 28 apríl 2019
Zdieľaj

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 917 95 66 22 

email: gympel@sukromnygympel.sk

2.png0.png3.png9.png7.png6.png
1
Online