Boli sme pozvaní na stretnutie osobností banskobystrického kraja s prezidentom SR Andrejom Kiskom

Presne pred týždňom 20.5.2019 boli zástupcovia našej školy pozvaní prezidentom SR Andrejom Kiskom na stretnutie a diskusiu o súčasnom dianí na Slovensku s osobnosťami banskobystrického kraja, ktoré sa konalo v priestoroch Hotela LUX. Veľmi nás teší, že pán prezident si váži vedenie našej školy do tej miery, že sa nám dostalo tohto pozvania. Uvedomujeme si, že je veľmi dôležité pre ďalší rozvoj školy, aby sme sa svojimi názormi mohli podieľať na fungovaní kraja a zapájať sa do diskusií v kruhoch, kde sa rozhoduje o vážnych celospoločenských témach.

Na tomto mieste radi konštatujeme, že na tomto neformálnom stretnutí s pánom prezidentom sa zúčastnili takmer všetci, čo v tomto kraji niečo znamenajú a s potešením konštatujeme, že my sme boli medzi nimi.

pondelok, 27 máj 2019
Zdieľaj

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 917 95 66 22 

email: gympel@sukromnygympel.sk

2.png0.png3.png9.png8.png7.png
1
Online