Team Building Camp - Gothal Liptovská Osada

Ahojte,

pred časom sme Vás informovali o tom, že naši žiaci hneď na začiatku školského roka absolvujú Team Building Camp zameraný na spoznanie sa medzi sebou, ale aj spoznanie školy, na ktorú nastúpili a jej pedagógov. Dnes Vám prinášame presnejšie informácie o tejto akcii.

Na základe dohody so strediskom Gothal Liptovská Osada, budú mať naši žiaci možnosť pobytu 4. - 5. septembra 2018 v tomto novom, krásnom, turistickom resorte. Počas svojho pobytu absolvujú nie len seminár spojený s diskusiou, ale aj 3 hodinový pobyt vo vodnom a saunovom svete. V prípade pekného počasia ľahkú turistiku. Týmto sa chceme poďakovať majiteľovi strediska finančnej skupine Arca Capital, ktorá svojou ústretovosťou vytvorila podmienky na pobyt našich žiakov v tomto krásnom resorte. Cenami svojich služieb pre naše gymnázium nám vyšli v ústrety, aby sme mohli stráviť v tomto krásnom prostredí s našimi žiakmi dva dni plné zážitkov a pohody.

Cena na jednu osobu bude 40 eur /nocľah, plná penzia, 3 hodiny vodný a saunový svet, konferenčná miestnosť na celý deň, doprava Banská Bystrica - Liptovská Osada a späť/.

ĎAKUJEME a tešíme sa na september!

 

pondelok, 02 apríl 2018
Zdieľaj

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 917 95 66 22 

email: gympel@sukromnygympel.sk

2.png0.png3.png9.png7.png1.png
1
Online