Radi prídeme k Vám do školy

Nakoľko sme nová škola, snažíme sa aby o nás vedelo čo najviac ľudí. Sme presvedčení, že naša ponuka gymnázia zameraného na virtuálnu grafiku je tak osobitá a zaujímavá, že si každý deviatak zaslúži o nás vedieť . Samozrejme nezanedbateľný bonus pri štúdiu na našej škole je aj naša spolupráca s Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici. Náš kolega Mgr. Pavol Rešovský sa v januári a februári venuje prezentáciám našej školy priamo na základných školách. V prípade Vášho záujmu budeme veľmi radi, ak sa nám ozvete prostredníctvom emailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a pozvete nás k Vám. Radi prídeme kdekoľvek podať podrobné informácie o štúdiu na našom gymnáziu.

Príďte medzi nás, spolu budeme ešte lepší !!!

streda, 10 január 2018
Zdieľaj

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 917 95 66 22 

email: gympel@sukromnygympel.sk

2.png0.png3.png9.png7.png1.png
1
Online